Záložný zdroj PROsinus-2000 24V 230V 2000VA/1400W KEMOT čierny
URZ3428B Záložný zdroj PROsinus-2000 24V 230V 2000VA/1400W KEMOT čierny
18881 Skopírovať do schránky
5901890074469 Skopírovať do schránky
Momentálne nedostupné
Menovitý výkon: 1400W
Typ batérie: 24V DC
Maximálne napätie batérie: 30V DC
Rozsah vstupného napätia: 190 - 260V AC
Vstupná frekvencia: 45 - 60 Hz
Rozsah výstupného napätia: 230 VAC +/-5% / Invertor: 230 VAC +/-3%
Výstupná frekvencia: 50/60Hz +/-0,5Hz
Tvar výstupného napätia: čistá sínusoida
Výstupná účinnosť: >= 85 % (DC na AC)
Nabíjací prúd batérie: 10A/15A
Kapacita batérie: 50-300 Ah (odporúčaná 100 Ah)
Odhadovaná doba nabíjania: 4-14 hodín (v závislosti od kapacity batérie)
Čas prepnutia: =< 4 ms
Ochrana pred: preťažením, skratom, príliš vysokým alebo príliš nízkym napätím
Prípustná pracovná teplota: 0 - 40°C
Prípustná vlhkosť vzduchu: 10 - 90%
Špecifické referencie
EAN13
Novinka
LECHPOL ELECTRONICS LESZEK Spółka komandytowa
ul. Garwolińska 1
08-400 Miętne POLAND
serwis@lechpol.pl
Menovitý výkon: 1400W
Typ batérie: 24V DC
Vstupná frekvencia: 45 - 60 Hz
Nabíjací prúd batérie: 10A/15A
Čas prepnutia: =< 4 ms