Solárny invertor PROsolar-7000 48V 230V 7000VA/5000W KEMOT
URZ3434 Solárny invertor PROsolar-7000 48V 230V 7000VA/5000W KEMOT
18462 Skopírovať do schránky
5901890074629 Skopírovať do schránky
Skladom u nás: 1 ks. (Doručenie do 1-2 dní)
Množstvo
Pridať do obľúbenýcjh
Výkon: 5000 W
Napätie akumulátora: 48 V DC
Režimy: PV (priorita PV / fotovoltaický) / AC (priorita AC / napájanie zo siete)
PV režim:
Rozsah vstupného napätia: 60 V DC – 100 V DC
Max. nabíjací prúd: 60 A (v závislosti od použitého solárneho článku)
Max.účinnosť konverzie: 98,00%
AC režim:
Vstupné napätie: 190 - 260 V AC / 45-65 Hz
Výstupné napätie: 218 V AC ~ 241 V AC
Účinnik vstupného výkonu (AC/DC): 98%
Účinnosť: režim napájania zo siete >= 96%
Nabíjací prúd: 10 A
Výstup meniča:
Výstupné napätie: 223 - 237 V
Výstupná frekvencia: 50 Hz/60 Hz +/-0,3 Hz
Účinnosť výstupného výkonu: >= 0,8
Skreslenie priebehu: lineárne zaťaženie =< 3%
Čas prepnutia z režimu PV na AC: štandardne 4 ms / max. 6 ms
Účinnosť: režim meniča >=80%
Preťaženie meniča: 110% - 130% vypnutie po 30 s, 130% - 150% vypnutie po 3 s
Automatické vypnutie pri skrate
Kapacita batérie: 100-200 Ah (odporúčaná: 200 Ah)
Odhadovaná doba nabíjania: 4-14 hodín (v závislosti od kapacity batérie)
Pracovná teplota: 0°C - 40° C
Relatívna vlhkosť: 10 - 90%
Hlučnosť: =< 50 dB
Špecifické referencie
EAN13
Novinka
    LECHPOL ELECTRONICS LESZEK Spółka komandytowa
    ul. Garwolińska 1
    08-400 Miętne POLAND
    serwis@lechpol.pl
    Výkon: 5000 W
    Napätie akumulátora: 48 V DC
    PV režim:
    Max.účinnosť konverzie: 98,00%
    AC režim:
    Nabíjací prúd: 10 A
    Výstup meniča:
    Výstupné napätie: 223 - 237 V
    Účinnosť: režim meniča >=80%
    Pracovná teplota: 0°C - 40° C
    Relatívna vlhkosť: 10 - 90%