Záložný zdroj PROsinus-2600 24V 230V 2600VA/1800W KEMOT biely
URZ3429 Záložný zdroj PROsinus-2600 24V 230V 2600VA/1800W KEMOT biely
18882 Skopírovať do schránky
5901890074445 Skopírovať do schránky
Skladom u nás: 0 ks.
Skladom u dodávataľa: viac ako 10 ks (Na objednávku do 7 dní)
Množstvo
Pridať do obľúbenýcjh
Menovitý výkon: 1800W
Typ batérie: 24V DC
Maximálne napätie batérie: 30V DC
Rozsah vstupného napätia: 190 - 260V AC
Vstupná frekvencia: 45 - 60 Hz
Rozsah výstupného napätia: 230 VAC +/-5% / Invertor: 230 VAC +/-3%
Výstupná frekvencia: 50/60Hz +/-0,5Hz
Tvar výstupného napätia: čistá sínusoida
Výstupná účinnosť: >= 85 % (DC na AC)
Nabíjací prúd batérie: 10A/15A
Kapacita batérie: 50-300 Ah (odporúčaná 200 Ah)
Odhadovaná doba nabíjania: 4-14 hodín (v závislosti od kapacity batérie)
Čas prepnutia: =< 4 ms
Ochrana pred: preťažením, skratom, príliš vysokým alebo príliš nízkym napätím
Prípustná pracovná teplota: 0 - 40°C
Prípustná vlhkosť vzduchu: 10 - 90%
Špecifické referencie
EAN13
Novinka
LECHPOL ELECTRONICS LESZEK Spółka komandytowa
ul. Garwolińska 1
08-400 Miętne POLAND
serwis@lechpol.pl
Menovitý výkon: 1800W
Typ batérie: 24V DC
Vstupná frekvencia: 45 - 60 Hz
Nabíjací prúd batérie: 10A/15A
Čas prepnutia: =< 4 ms