Záložný zdroj PROsinus-2600 24V 230V 2600VA/1800W KEMOT čierny
URZ3429B Záložný zdroj PROsinus-2600 24V 230V 2600VA/1800W KEMOT čierny
18883 Skopírovať do schránky
5901890074476 Skopírovať do schránky
Momentálne nedostupné
Menovitý výkon: 1800W
Typ batérie: 24V DC
Maximálne napätie batérie: 30V DC
Rozsah vstupného napätia: 190 - 260V AC
Vstupná frekvencia: 45 - 60 Hz
Rozsah výstupného napätia: 230 VAC +/-5% / Invertor: 230 VAC +/-3%
Výstupná frekvencia: 50/60Hz +/-0,5Hz
Tvar výstupného napätia: čistá sínusoida
Výstupná účinnosť: >= 85 % (DC na AC)
Nabíjací prúd batérie: 10A/15A
Kapacita batérie: 50-300 Ah (odporúčaná 200 Ah)
Odhadovaná doba nabíjania: 4-14 hodín (v závislosti od kapacity batérie)
Čas prepnutia: =< 4 ms
Ochrana pred: preťažením, skratom, príliš vysokým alebo príliš nízkym napätím
Prípustná pracovná teplota: 0 - 40°C
Prípustná vlhkosť vzduchu: 10 - 90%
Špecifické referencie
EAN13
Novinka
    LECHPOL ELECTRONICS LESZEK Spółka komandytowa
    ul. Garwolińska 1
    08-400 Miętne POLAND
    serwis@lechpol.pl
    Menovitý výkon: 1800W
    Typ batérie: 24V DC
    Vstupná frekvencia: 45 - 60 Hz
    Nabíjací prúd batérie: 10A/15A
    Čas prepnutia: =< 4 ms